Regionalny oddział w Warszawie

Koncert Sinfonia Varsovia w promocyjnej cenie dla biegłych rewidentów

Sinfonia Varsovia w promocyjnej cenie dla biegłych rewidentów!
 
21.06 piątek g. 19:30, Orkiestra Sinfonia Varsovia
ul. Grochowska 272, Pawilon Koncertowy
 
Z okazji pierwszego dnia lata, a zarazem Święta Muzyki, Orkiestra Sinfonia Varsovia przygotowała wyjątkowy koncert z polską i rosyjską muzyką symfoniczną. W świętowaniu wezmą udział pianista Andrei Korobeinikov i Maestro Alexander Vedernikov.
Koncert, w otoczonym zielenią Pawilonie Koncertowym, rozpocznie uwertura fantastyczna Bajka Stanisława Moniuszki. Zaraz po niej, Andrei Korobeinikov zaprezentuje rzadko wykonywany II Koncert fortepianowy G-dur Piotra Czajkowskiego. Styl gry pianisty zdobywa uznanie w świecie muzyki i szczególnie doceniany jest za interpretacje utworów Czajkowskiego.
Po przerwie, podczas której będzie można napić się kawy w pobliskiej kawiarence, zabrzmi II Symfonia e-moll Siergieja Rachmaninowa. Całością zadyryguje Alexander Vedernikov – doskonały interpretator muzyki rosyjskiej. Zrealizował kilkanaście nagrań z muzyką romantyczną, w tym z orkiestrą Sinfonia Varsovia.
 
Dla członków i sympatyków Polskiej Izby Biegłych Rewidentów Regionalny Oddział w Warszawie, Sinfonia Varsovia przygotowała bilety w cenie 15 zł na hasło ŚWIĘTO MUZYKI.
 
W przypadku chęci zakupienia biletów w promocyjnej cenie prosimy o kontakt mejlowy: aneta.karolonek@sinfoniavarsovia.org lub pod nr telefonu 885 556 433.
 
Logo PIBR Przejdź do strony PIBR