Regionalny oddział w Warszawie

Klub Seniora zaprasza do teatru

Klub Seniora Regionalnego Oddziału PIBR w Warszawie zaprasza do Teatru Dramatycznego w ramach akcji TEATR PRZYJAZNY SENIOROM w październiku. ????????????

David Foster Wallace
OBRZYDLIWCY
SCENA PRZODOWNIK
„Obrzydliwcy” - uzależnieni, cyniczni, niepozorni. Skupieni na sobie i swoich przyjemnościach, czasem w trakcie kolejnej terapii. Nikt tu nie jest zwyczajny. A raczej: nikt tu nie jest normalny. Tylko, jeśli naprawdę chcesz wiedzieć, co myślą mężczyźni.

Vedrana Rudan
MIŁOŚĆ OD OSTATNIEGO WEJRZENIA
MAŁA SCENA
Historia kobiety, której "wcisnęli, że polowanie na księcia to sens życia, a strach przed samotnością to koń, na którym ma pędzić, dopóki nie złowi jedynego prawdziwego szczęścia". Co robić, gdy wymarzone małżeństwo okazuje się ciągłym stanem wojny?

William Shakespeare
SEN NOCY LETNIEJ
SCENA IM. G. HOLOUBKA
Noc, która miesza wszystko ze wszystkim, świat ludzi i elfów, odmienia uczucia, a nadchodzący sen odkrywa prawdziwe namiętności. Współczesna interpretacja pełna jest miłości, energii i śmiechu. W magicznej opowieści pojawiają się jednak też momenty goryczy. Szczególnie, że w zdobywaniu romantycznej miłości wszystkie chwyty są dozwolone.

Hanoch Levin
ROMANTYCY
SCENA IM. H. MIKOŁAJSKIEJ
A gdyby jednak starości wyjść naprzeciw? Oto miłosny trójkąt – Pogorelka, Chajczik i Bonbonel. Wszystkim stuknęła siedemdziesiątka, a oni licytują się na wspomnienia, odmawiają kadisz i raczą się marmoladą. Żal na nich patrzeć, ale nie śmiać się z nich też nie sposób.

Bilety w ramach akcji Teatr Przyjazny Seniorom dostępne są we wszystkich kasach Teatru. Odbiór zarezerwowanych wcześniej biletów jest możliwy w kasach na podstawie ważnej legitymacji lub dowodu osobistego (dla osób osób powyżej 60. roku życia).
Pula biletów w cenie 20 zł jest ograniczona.

Dbamy o bezpieczeństwo naszych Widzów!
Z nieukrywaną radością informujemy, że Teatr jest gotowy na przyjęcie Państwa zgodnie z obowiązującymi wytycznymi. Ponieważ chce zapewnić jak najlepsze bezpieczeństwo, wprowadził kilka zasad, które pozwolą nam wszystkim cieszyć się i kulturą, i zdrowiem.


Scena im. G. Holoubka, H. Mikołajskiej, Mała Scena
pl. Defilad 1
czynna: codziennie w godz. 12-19
tel. 602 792 282
kasa@teatrdramatyczny.pl

ZAPRASZAMY!
Logo PIBR Przejdź do strony PIBR