Regionalny oddział w Warszawie

Oferta promocyjna Teatru Syrena dla biegłych rewidentów

Teatar Syrena zaprasza do korzystania z oferty promocyjnej dla biegłych rewidentów.

next to normal

25 czerwca, godz. 14:00

Na hasło „PIBR” bilety w cenie 80,- zł

next to normal" to rockowy musical o rodzinnej tajemnicy. W USA nagrodzono go Pulitzerem w dziedzinie dramatu oraz trzema

 nagrodami Tony, musicalowymi odpowiednikami Oscarów. Na Broadwayu spektakl wywołał sensację i został okrzyknięty

przełomowym we współczesnych dziejach musicalu.

Goodmanowie to pozornie normalna rodzina: Diana zajmuje się domem, Dan zarabia na utrzymanie. Ich córka Natalie jest muzycznym geniuszem i marzy o wyrwaniu się z rodzinnego miasta, a syn Gabe – zbuntowanym nastolatkiem, a przy tym oczkiem                 w głowie matki. Okazuje się jednak, że pod powierzchnią zwyczajności kryje się rodzinny sekret, a uporządkowany świat Goodmanów zaczyna walić się jak domek z kart. Jaką tajemnicę od lat ukrywają Goodmanowie? Czy zwycięży chęć utrzymania pozorów, czy obrazek idealnej rodziny rozsypie się w pył?


RODZINA ADDAMSÓW

5 czerwca, godz. 19:00

Na hasło „PIBR” bilety w cenie 80,- zł

Morticia, zimna jak sopel lodu, Gomez, gorący jak wulkan, Wednesday – ich demoniczna córka i Pugsley, słodki, ale śmiertelnie groźny synek, urokliwy wuj Fester, wiedźmowata Babcia i Lurch, posępny kamerdyner o wdzięku zombie… oto w komplecie najbardziej upiorna rodzinka wszech czasów!

 

Rodzina Addamsów w koprodukcji Teatru Muzycznego w Poznaniu i Teatru Syrena w Warszawie to przebojowy musical, którego premiera miała miejsce na Broadwayu w 2010 roku.  Od początku spektakl przyciągał tłumy widzów, pokazywany był niemal w całej Europie i Ameryce. Na scenie oglądamy historię upiornej rodzinki mieszkającej na bagnach w starym, wiktoriańskim zamku. Głównymi bohaterami opowieści są Gomez i Morticia, których córka Wednesday, zwana księżniczką ciemności, dorasta i zakochuje się w uroczym chłopaku o imieniu Lucas. Prosi ojca, aby zachował to w tajemnicy przed swoją ukochaną żoną. Wszystko zmieni się pewnego wieczoru, kiedy przy jednym stole spotkają się obie rodziny pochodzące z dwóch różnych światów.

„Ogromnym atutem spektaklu jest jego aranżacja - piękne scenografie, kostiumy, każdy szczegół dopracowany z niesamowita

dbałością. Spektakl jest pełen tricków, zaskakujących momentów, które cieszą oko, bawią i sprawiają, że całość jest nie tylko

aranżacją znanego komiksu, ale również swoistą interpretacją na bardzo wysokim poziomie.” - Kulturalna odskocznia.

Rezerwacja biletów: bilety@teatrsyrena.pl | telefon: 22 10 11 613/616

Logo PIBR Przejdź do strony PIBR