Regionalny oddział w Warszawie

Doroczna Konferencja Audytingu - 22-24.10.2018

Rozpoczęła się już rejestracja na Doroczną Konferencję Audytingu.

Hasłem nadchodzącej konferencji jest „Firma audytorska dziś i jutro” – a zatem poszczególne panele i wykłady poświęcone będą przede wszystkim spojrzeniu na dziś i jutro naszej profesji.

DKA rozpocznie się od dwóch paneli poświęconych biznesowej stronie prowadzenia firmy audytorskiej. Będzie mowa o wszystkim tym, co jest ważne dla biegłych rewidentów jako przedsiębiorców.
Drugi dzień to trzy kluczowe sesje plenarne. Pierwsza, koordynowana przez Barbarę Misterską-Dragan, dotyczyć będzie zmienionych krajowych standardów badania w zakresie sprawozdania biegłego rewidenta. Paneliści dyskutować będą o zmianach w komunikowaniu efektów badania, wskażą na ryzyka oraz przedstawią ciekawe przykłady. Andrzej Karpiak, gospodarz drugiej sesji, przyjrzy się wpływowi nowych technologii i modeli biznesowych na profile ryzyka działalności przedsiębiorstw. Będzie zatem sporo o kluczowych w ostatnich latach zjawiskach jak Big Data, blockchain, kryptowaluty czy crowdfunding.
Opiekunem trzeciej sesji będzie Ewa Jakubczyk-Cały, która wraz z zaproszonymi gośćmi omawiać będzie regulacyjne wymogi i praktyczne wskazówki dotyczące systemów kontroli jakości w firmach audytorskich. W ostatnim dniu Konferencji czeka nas debata oksfordzka, poświęcona konsolidacji jako strategii rozwoju firmy audytorskiej.
Formularz rejestracyjny znajduje się na stronie Konferencji.

Miejsce - podwarszawska Jachranka, hotel Warszawianka.
Logo PIBR Przejdź do strony PIBR