Regionalny oddział w Warszawie

Zapraszamy do Teatru jesienią!

Zapraszamy do Teatru!
Zapraszamy do skorzystania z oferty Teatru Syrena przygotowanej dla biegłych rewidentów z  Regionalnego Oddziału PIBR w Warszawie.

 

PROMOCJA TEATRU SYRENA

2 i 3 października 2019 godz. 19:00

Na hasło PIBR Regionalny Oddział w Warszawie bilety z rabatem: 55 zł / bilet

(regularne ceny biletów 65 zł – 95 zł)

„Next to normal”

Goodmanowie to z pozoru normalni Amerykanie. Diana zajmuje się domem, Dan zarabia na utrzymanie. Ich córka Natalie jest muzycznym geniuszem i marzy o wyrwaniu się rodzinnego miasta, a syn Gabe – zbuntowanym nastolatkiem, przy tym oczkiem w głowie matki. Okazuje się jednak, że pod powierzchnią zwyczajności kryje się rodzinna tragedia, a Diana zmaga się z chorobą dwubiegunową. Postępy w chorobie sprawiają, że uporządkowany świat Goodmanów wali się jak domek z kart, a walka o utrzymanie pozorów normalności staje się być albo nie być dla całej rodziny.

"next to normal" to rockowy musical o walce z chorobą psychiczną. W Stanach Zjednoczonych nagrodzono go Pulitzerem w dziedzinie dramatu oraz trzema nagrodami Tony, teatralnym odpowiednikiem Oscarów. Spektakl na Broadwayu wywołał sensację i został okrzyknięty przełomowym dziełem we współczesnych dziejach musicalu. Potężna dawka rocka w połączeniu z frapującym tematem pozwoliły zrewolucjonizować cały gatunek i od wielu lat przyciągają na całym świecie tłumy widzów.

 

10 i 11 października 2019 o godz. 19:00

Na hasło PIBR Regionalny Oddział w Warszawie bilety w cenie 40 zł/jedno miejsce

Spaghetti Poloneze”

Znając sympatię Polaków dla włoskiej piosenki, Monika Mariotti przygotowała recital największych przebojów, m.in. „Felicita”, „ Mambo Italiano”, „Volare”, „Marina” oprawionych dowcipnym komentarzem przybliżającym włosko-polskie kontrasty kulturowe. Artystce towarzyszy na scenie zespół muzyków, co wraz z żywiołowością Moniki tworzy atmosferę, możliwą do uzyskania tylko na koncertach.

Gdy do walorów aktorskich i muzycznych dodamy jeszcze barwną scenografię Kamdi Sosnowskiej i Magdaleny Niezgody oraz dopracowane kreacje Tomasza Jacykowa, otrzymamy rozrywkę najwyższych lotów, idealną na rodzinne wyjście do teatru czy na rozpoczęcie romantycznego spotkania we dwoje.

 

REZERWACJA BILETÓW

TEL. 22 10 11 613/616/630

bilety@teatrsyrena

 

Klub Seniora RO PIBR w Warszawie zaprasza do Teatru Dramatycznego w ramach projektu TEATR PRZYJAZNY SENIOROM

MOISES KAUFMAN
„PROJEKT LARAMIE”
SCENA NA WOLI IM. T. ŁOMNICKIEGO
Homofobiczny mord, który wstrząsnął Ameryką. Po zabójstwie studenta w Laramie członkowie teatralnej grupy pojawiają się w miasteczku i rozpoczynają rozmowy z mieszkańcami. Przez ponad rok dokumentują proces poszukiwań motywów zbrodni i adekwatnej dla niej kary tworząc emocjonujący obraz społeczności, w której uprzedzenia dały niemy poklask czynom.

JOHN LOGAN
„RED”
SCENA IM. H. MIKOŁAJSKIEJ
Nowy Jork. Pracownia malarska. Mark Rothko – legenda amerykańskiego ekspresjonizmu abstrakcyjnego, milioner, niekwestionowany autorytet w dziedzinie sztuki kontra młody, ambitny student aspirujący do tej roli. Mistrz i uczeń. W ich relacji przewijają się sympatia, gniew, lęk i zaskoczenie. Kolejne rozmowy o sztuce stają się pojedynkiem dwóch pokoleń artystów.

ANDRZEJ STASIUK
„GROCHÓW”
SCENA PRZODOWNIK
Od warszawskiego Grochowa, przez Polskę, aż po Adriatyk – śmierć przyjaciela staje się początkiem wewnętrznej podróży po wspólnie zwiedzonych światach. To opowieść o powrocie, ale i niemożliwości ucieczki. O życiu, po męsku, bez sentymentu. Spektakl według opowiadania Andrzeja Stasiuka objęła opieką artystyczną uznawana za jedną z najciekawszych reżyserek teatralnych Agnieszka Glińska.

WILLIAM SHAKESPEARE
„SEN NOCY LETNIEJ”
SCENA IM. G. HOLOUBKA
Noc, która miesza wszystko ze wszystkim, świat ludzi i elfów, odmienia uczucia, a nadchodzący sen odkrywa prawdziwe namiętności. Współczesna interpretacja węgierskiego reżysera Gábora Máté pełna jest miłości, energii i śmiechu. W magicznej opowieści pojawiają się jednak też momenty goryczy, obsesje, niespełnione nadzieje i wyuzdane pragnienia. Szczególnie, że w zdobywaniu romantycznej miłości wszystkie chwyty są dozwolone, a walka o nią bywa bezwzględna

Bilety w ramach akcji Teatr Przyjazny Seniorom dostępne są we wszystkich kasach Teatru.
Odbiór zarezerwowanych wcześniej biletów jest możliwy na podstawie ważnej legitymacji lub dowodu osobistego (dla osób powyżej 60 roku życia).
Pula biletów w cenie 20 zł jest ograniczona.

KONTAKT
TEATR DRAMATYCZNY M.ST. WARSZAWY
SCENA IM. G. HOLOUBKA ORAZ SCENA IM. H. MIKOŁAJSKIEJ, PL. DEFILAD 1, TEL. 602 792 282
SCENA NA WOLI IM. T. ŁOMNICKIEGO, UL. KASPRZAKA 22, TEL. 663 741 122
SCENA PRZODOWNIK, UL. OLESIŃSKA 21, TEL. 663 741 122
EMAIL: KASA@TEATRDRAMATYCZNY.PL

 

 

 

Logo PIBR Przejdź do strony PIBR