Regionalny oddział w Warszawie

Chciałbyś wziąć udział w naszych szkoleniach obligatoryjnych online, ale obawiasz się problemów technicznych?

Chciałbyś wziąć udział w naszych szkoleniach obligatoryjnych online, ale nigdy nie miałeś okazji uczestniczyć w spotkaniu w takim trybie? Nie wiesz, czy poradzisz sobie w czasie zajęć online i czy Twój sprzęt komputerowy spełnia wymagania? Obawiasz się problemów technicznych? 
 
Bez obaw! Właśnie uruchomiliśmy bezpłatne konsultacje online oraz stacjonarne (z zachowaniem wszelkich wymogów reżimu sanitarnego) dla biegłych rewidentów planujących udział w naszych szkoleniach obligatoryjnych.
 
???? KONSULTACJE ONLINE
Po umówieniu konkretnego terminu (zgłoszenia wysyłajcie na adres biuro@pibr.waw.pl) pracownik Oddziału połączy się z Tobą zdalnie i krok po kroku przeprowadzi Cię przez procedurę dołączania do zajęć online, korzystania z czatu, tablicy i innych funkcjonalności, a także odpowie na wszystkie Twoje pytania.
 
???? KONSULTACJE STACJONARNE
Po umówieniu konkretnego terminu (zgłoszenia wysyłajcie na adres biuro@pibr.waw.pl) pracownik Oddziału udostępni Ci komputer w siedzibie Regionalnego Oddziału PIBR w Warszawie i krok po kroku przeprowadzi Cię przez procedurę dołączania do zajęć online, korzystania z czatu, tablicy i innych funkcjonalności, a także odpowie na wszystkie Twoje pytania.
 
Tak przygotowany bez obaw możesz zapisywać się i w pełni korzystać z naszych szkoleń online.
 
Zapraszamy do korzystania z konsultacji!

 
ZALETY NASZYCH SZKOLEŃ ONLINE:
- kompetentni wykładowcy
- praktyczna wiedza
- wygoda i dostępność
- oszczędność czasu
- łatwość obsługi
- bezpieczeństwo
Logo PIBR Przejdź do strony PIBR