Regionalny oddział w Warszawie

Wraca akcja TEATR PRZYJAZNY SENIOROM

 
Z radością informujemy, że wraz z ponownym otwarciem teatrów, Teatr Dramatyczny wznowił także akcję Teatr przyjazny Seniorom!
 
W ramach tej akcji możliwy jest zakup biletów w cenie 20 zł na trzy różne spektakle z czerwcowego repertuaru.

Zapraszamy!
 
Zuzanna Bojda
JEZIORO
Trzy nurkujące kobiety spotykają się nad jeziorem, aby pokonać własne ograniczenia. Chcą zanurzyć się głębiej niż to dotąd robiły i bijąc rekord świata w nurkowaniu przekroczyć własne granice. Dlaczego tak bardzo pragną dotrzeć do dna najgłębszego z jezior? Jakie tajemnice chcą ukryć w ciemnej tafli wody?
 
Václav Havel
PROTEST
Ferdynand Waniek – małomówny, grzeczny, zasadniczy i nieco komiczny bohater trzech jednoaktówek Václava Havla to everyman na miarę naszych czasów. Wrzucony w świat absurdu rodem z dramatów Mrożka czy Ionesco nikogo nie prowokuje, od nikogo nic nie chce, a jednak zostaje wciągnięty w wir wydarzeń.
 
William Shakespeare
KRÓL LEAR
Mroczna tragedia Shakespeare'a sprzed kilkuset lat zostaje przeniesiona przez reżysera, Wawrzyńca Kostrzewskiego, w nieokreśloną przyszłość. Świat, w którym wciąż ścierają się skonfliktowane pokolenia, a sięganie po władze łamie wszelkie dylematy moralne, rozpada się stopniowo na naszych oczach.
 
Bilety w cenach specjalnych można zakupić tylko w kasach biletowych:
• w PKiN (pl. Defilad 1)
• przy scenie Przodownik (ul. Olesińska 21)
Pula biletów jest ograniczona.
 
Zapraszamy do rezerwacji mailowej i telefonicznej:
kasa@teatrdramatyczny.pl
bilety@teatrdramatyczny.pl
602 792 282 | 663 741 903 | 22 632 03 70
Logo PIBR Przejdź do strony PIBR