Regionalny oddział w Warszawie

Webinar - 18/06/2024 - ESG w Finansach. Perspektywa atestacji sprawozdań zrównoważonego rozwoju - wyzwania dla sporządzających i biegłych rewidentów

11 czerwca 2024 r.

ACCA Polska oraz PIBR Warszawa mają zaszczyt zaprosić swoich członków na kolejny webinar z serii „ESG w Finansach”. Podczas spotkania „Perspektywa atestacji sprawozdań zrównoważonego rozwoju - wyzwania dla sporządzających i biegłych rewidentów” porozmawiamy o praktyce atestacji. Webinar odbędzie się 18 czerwca 2024 roku w godzinach 15:00 - 16:30.


Jak wiadomo, raporty ESG zostały zrównane co do ważności z raportami finansowymi. Atestacja raportów ESG będzie miała kluczowy wpływ na oddziaływanie dyrektywy CSRD na biznes. W trakcie webinaru porozmawiamy więc o tym, czego będzie dotyczyła opinia z atestacji, jakie standardy atestacji będą stosowane, jakie wymogi będą obowiązywały biegłych rewidentów.


Z punktu widzenia przygotowujących sprawozdania zrównoważonego rozwoju ważne jest odpowiednie przygotowanie do współpracy z biegłym rewidentem, w związku z tym porozmawiamy również o tym, jak przebiega usługa atestacji, jaka jest odpowiedzialność zarządu, rady nadzorczej i biegłego rewidenta, a także czego będą oczekiwać biegli rewidenci przeprowadzając usługi atestacji raportów zrównoważonego rozwoju.


Prowadząca:


Monika Kaczorek, biegła rewident


Paneliści:
 

 

Udział w webinarze jest bezpłatny. W celu potwierdzenia uczestnictwa prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego.

 

Formularz rejestracyjny

 
Logo PIBR Przejdź do strony PIBR