Regionalny oddział w Warszawie

Działalność oddziału

Medale i Odznaki

Medale przyznane w:
  • 2017 r.:
    • Józef Kuszneruk
  • 2016 r.:
    • Jadwiga Godlewska
  • 2015 r.:
    • Joanna Wielgórska-Leszczyńska
    • Adam Kęsik
  • 2014 r.:
    • Bożena Lisiecka-Zając
  • 2013 r.:
    • Albin Bombik
    • Tadeusz Kwaterski
    • Barbara Misterska-Dragan
    • Gertruda Świderska
  • 2012 r.:
    • Barbara Bakalarska
    • Witold Bień
    • Joanna Dadacz
    • Zdzisław Fedak
    • Ewa Jakubczyk-Cały
    • Antoni Kwasiborski
    • Stanisław Leszek
    • Jerzy Sablik
    • Franciszek Wala

Odznaki PIBR przyznane w:
w 2016 r.:

SREBRNA:

Celiński Adam

Gess Alicja

Gorycki Ryszard

Konopka Maria

 

BRĄZOWA:

Bartoszewicz Monika

Broniewski Bogdan

Dac Jarosław

Kaczorek Monika

Kuśnierek Zbigniew

Łazarski Ireneusz

Müller-Grządka Agnieszka

Papaj-Pieńkowska Maria

Puczyński Dariusz

Rybus Michał

Sirocka Anna

Skórzewski Maciej

Szmigielski Mirosław

Sztuczyńska Hanna


w 2015 r.: (wnioskowane przez KKN):

BRĄZOWA:

Dobruchowska Halina

Kalinowska Alicja

Szymański Dariusz

Świderska Elżbieta.

w 2014 r.:

ZŁOTA:

Adamczyk Jan

Brzózka Wanda

Czerniawska Krystyna

Dobrowolska Jadwiga

Fedak Zdzisław

Krzyżaniak Franciszek

Leszek Stanisław

Pariaszewska Stefania

Pofelski Andrzej

 

SREBRNA:

Dadacz Joanna

Fołta Teresa

Iskra Irena

Jurewicz Wanda

Karwowski Edward

Kleszczewska Regina

Koniecka Iwona

Koniecki Jerzy

Kanopacki Andrzej

Kossakowska Teresa

Leszczyńska Maria

Łuczkiewicz Zdzisława

Maciejczyk Stanisława

Molenda Waldemar

Skrzeszewski Grzegorz

Smarzewska Barbara

Szambelan-Bakuła Elżbieta

Świderska Gertruda

Witkowska-Gwizda Magdalena

 

BRĄZOWA:

Barcikowska Alina

Gwiazdowska Aleksandra

Laszuk Iwona

Libera Zbigniew

Magierska Ksenia

Sobińska Ewa

Trentowska Małgorzata

Zakrzewska Justyna

w 2013 r.

ZŁOTA:

Bakalarska Barbara

Bombik Albin

Cebula Krystyna

Defański Czesław

Domański Władysław

Felski Jan

Furmanek Irena

Gajos Bogdan

Jakubowska Kazimiera

Kędzierska Alicja

Kęsik Barbara

Kraska Zygmunt

Kuszneruk Józef

Kwasiborski Antoni

Kwaterski Tadeusz

Lisiecka-Zając Bożena

Marchel Jadwiga

Marczak Tadeusz

Naumiuk Tadeusz

Oleksa Jan

Skowronek Czesław

Wala Franciszek

Mońka Marian

Skulska Maria Ewa

Tymiński Stanisław

 

SREBRNA:

Arczewska Halina

Czarnecka Agnieszka

Dębicki Bogdan

Domosławska Alina

Jakubczyk-Cały Ewa

Jakubowicz Andrzej

Kęsik Adam

Kozakiewicz Janina

Matusik Jan

Reczek Antoni

Zajdel Krystyna

 

BRĄZOWA:

Godlewska Jadwiga

Hryniuk Jacek

Lachowski Waldemar

Leśniewski Wiesław

Wielgórska-Leszczyńska Joanna

Logo PIBR Przejdź do strony PIBR